Kroz vrtić Sveti Josip je prošlo 2400 mališana i svi su pozvani na slavlje
22/12/2016 - 01:00

Svečano euharijsko slavlje u katedrali Marije majke Crkve predvodi biskup mons. Ratko Perić u nedjelju 11. prosinca u 11. sati.

Godine 1996. izgrađen je i otvoren Dječji vrtić “Sveti Josip” u Mostaru te će 20. obljetnicu obilježiti kroz nekoliko događaja od kojih je prvi svečana akademija u Hrvatskome domu hercega Stjepana Kosače 8. prosinca u 18 sati.

Svečano euharijsko slavlje u katedrali Marije majke Crkve predvodi biskup mons. Ratko Perić u nedjelju 11. prosinca u 11. sati.

''Do danas je u vrtiću boravilo i steklo predškolski odgoj 2400 djevojčica i dječaka. Danas u vrtiću tijekom deseto i šesto satnog programa boravi ukupno 150 djece. Na ovo obljetničko slavlje pozivamo djecu koja pohađaju ili koja su nekada pohađala naš vrtić, kao i njihove roditelje. Pozivamo sve prijatelje i dobročitelje. Svi ste dobrodošli'', rečeno je na press konferenciji održanoj povodom proslave jubileja vrtića. 

Link na ga bljesak.info galeriju: http://bljesak.info/rubrika/lifestyle/clanak/kroz-vrtic-sveti-josip-je-p...

Preuzeto sa: bljesak.info