Sudjelovanje u projektu
11/11/2021 - 11:48

Poštovani roditelji,

vrtić Sveti Josip sudjelovat će u projektu  “Zdrava ishrana predškolske djece” – HEPSC koja se provodi u okviru programa IPA Program prekogranične suradnje Hrvatska – Bosna i Hercegovina – Crna Gora.

Projekt je sufinanciran sredstvima EFRR i IPA II fondova Europske unije.

Cilj projekta HEPSC je podizanje svijesti o potrebi i održavanju zdravog načina života predškolske djece kao i unapređenje sustava kontrole kvalitete i sigurnosti hrane u predškolskim ustanovama. Poznato Vam je da u vrtiću „Sveti Josip“ posebnu pažnju poklanjamo zdravoj i pravilnoj prehrani djece, te se iskreno nadamo da će nam sudjelovanje u ovom projektu pomoći u ostvarenju naših ciljeva koji se odnose na očuvanje zdravlja djece te promicanje zdravih prehrambenih navika svih naših mališana.

Planirano je aktivno sudjelovanje 50 djece starije od 5 godina, 48 roditelja i odgajatelja te 2 zaposlenika kuhinje. Radionice će se održati u našem vrtiću.

 

Uz iskrene pozdrave,

s. Marija Jovanović, ravnateljica.