Božićna čestitka
22/12/2020 - 11:22

 

Poštovani roditelji,

bliži nam se Božić, proslava otajstva Božje blizine i ljubavi prema nama. „Život bijaše ljudima svjetlo, i svjetlo u tami svijetli i tama ga ne obuze“- slušat ćemo u svetom evanđelju po Ivanu. Neka dolazak Sina Božjega u liku malog djeteta rasvijetli tamu zla, pandemije, bolesti, straha i smrti koja se nadvila nad cijeli svijet. Neka srca svih Vas ispuni pouzdanjem i ljubavlju prema Bogu i čovjeku. On je Emanuel - Bog s nama. Neće nas nikada napustiti. Otvorimo mu vrata svoga srca da u njemu nađe topli dom i trajno se nastani. Neka nas sve osposobi za male korake dobra kako bi ovaj svijet, unatoč svim „pandemijama“, postao ljepše i bolje mjesto za sve ljude.

S ovim mislima, želimo Vam sretan i blagoslovljen Božić kao i sve najbolje u novoj 2021. godini.

s. Marija sa svim djelatnicama vrtića