Informacije o početku nove pedagoške godine
27/08/2020 - 13:47

Poštovani roditelji,

sve vas srdačno pozdravljamo i radujemo se ponovnom povratku naše djece, kao i dolasku malenih koji su tek upisani.

Informacije za roditelje novoupisane djece.

• Od utorka, 1. rujna počinje vrijeme prilagodbe za novu djecu.
  •  Prvi tjedan bit će u vremenu od 10 i 30 h do 11 i 30 h, budući da su tada nazočne obje odgajateljice iz skupine.
  •  Molimo Vas da u to vrijeme budete dostupni kako bi odgajateljice u slučaju potrebe lako stupile u kontakt s vam.
  • Potrebno je djetetu donijeti u ruksaku: pape, plastičnu čašu, jednu presvlaku( po potrebi i više presvlaka odjeće).
  • Za sve informacije bit će Vam na raspolaganju odgajateljice iz Vaše skupine

Ovom prilikom želimo obavijestiti sve roditelje o tome da su epidemiološke mjere još na snazi te zamoliti za poštivanje objavljenih preporuka i mjera za suzbijanje Covida 19.

• Roditelji su obvezni nositi zaštitne maske;
  • Izmjeriti djetetu temperaturu i informirati odgajateljicu prilikom predaje djeteta;
  • Ne dovoditi bolesnu djecu, osobito djecu s respiratornim problemima ili povišenom tjelesnom temperaturom;
  • Poštivati mjeru distance na ulazu u vrtić i biti strpljivi ako treba pričekati budući da još uvijek ne možete ulaziti u prostor vrtića.

Veselimo se ponovnom druženju te sve vas povjeravamo zagovoru našeg nebeskog zaštitnika sv. Josipa.