U našem vrtiću održana je završna priredba predškolaca i proslava Majčinog dana.
Predškolci su se pjesmom, plesom i recitacijama oprostili od svojih vrtićkih dana te još jednom pokazali svoju razigranost, kreativnost i zajedništvo.
Poseban dio programa bio je posvećen mamama, kojima su djeca uputila najljepše čestitke i izraze ljubavi.
Ponosni smo na naše predškolce koji uskoro kreću u novo životno poglavlje.
Neka ih prati Božji blagoslov i zagovor sv. Josipa. Želimo im puno uspjeha, radosti i lijepih uspomena dok hrabro koračaju prema školskim klupama. Zahvaljujemo roditeljima na suradnji i povjerenju te svima koji su svojim trudom doprinijeli da ovaj događaj bude poseban i ispunjen lijepim trenucima.




