OBAVIJEST
01/06/2020 - 21:01

Poštovani roditelji,

nadali smo se da će prestankom stanja nesreće biti dozvoljeno vrtićima primiti veći broj djece, međutim još uvijek su na snazi odluke koje dopuštaju broj djece u skupini do 9. Stoga Vas molimo za razumijevanje osobito jer su djeca vrlo osjetljiva i ranjiva skupina. Nadamo se da ćemo uskoro moći primiti svu djecu koju ste prijavili od početka lipnja.

Neke obitelji su nam se obratile iznijevši vrlo tešku financijsku situaciju u kojoj su se našli zbog gubitka posla jednog ili oba roditelja. Kao Caritasov vrtić uvijek smo bili osjetljivi na socio-ekonomski status naših korisnika i nastojali, koliko nam je moguće, iskazati razumijevanje i pružiti im pomoć. Poznato Vam je kako je kriza pogodila mnoge, osobito privatne vrtiće, te da se i naš vrtić našao u teškoj financijskoj situaciji. Odlučili smo smanjiti cijene, ali i potaknuti roditelje koji žele i mogu pomoći da pokažu solidarnost i uključe se koliko koja obitelj može tako da zajedno prebrodimo ovu krizu. Zahvaljujući dragom Bogu i plemenitim ljudima, nastavljamo s radom. Sve obitelji koje se žele uključiti i pomoći onima koji su u većoj krizi molimo neka nam se jave.

Korekcija cijena:

  • za mjesec svibanj cijena će za sve korisnike biti umanjena za 50%,
  • čuvanje mjesta kroz ljetne mjesece također će se naplaćivati 50%.