Radujmo se ponovnom susretu!
22/04/2020 - 13:21

Dragi naši,

"Dječji  vrtić sveti Josip" izgrađen je s namjerom da, nakon Domovinskog rata i svih trauma koje je rat prouzročio, pruži miran i siguran kutak djeci i omogući im rast i siguran razvoj. Prilike u kojima se nalazimo, hvala Bogu nisu ratne, ali djeca mogu biti izložena različitim traumama kao što su izloženost zastrašujućim prizorima u medijima, ostanak kod kuće, nemogućnost druženja s drugom djecom i sl. Ne možemo pružiti našoj djeci razumijevanje i ljubav kao kad su s nama, ali za sve Vas molimo i duboko vjerujemo u zaštitu svetog Josipa. On je u velikim neprilikama života, uz Božju pomoć, pružao zaštitu malom Isusu i Mariji. Neka Vam svima bude nebeski zagovornik, zaštitnik i pomoćnik kako biste svoju djecu sačuvali i zaštitili od štetnih utjecaja situacije koju proživljavamo.

Molimo Gospodara povijesti i Uskrslog Spasitelja da Vas sve čuva i blagoslovi. On, Pobjednik smrti, neka pobijedi svako zlo koje narušava sigurnost razvoja i odgoja naše djece. Neka Vama, dragi roditelji, bude snaga i zaštita u svim nastojanjima i brizi za vaše obitelji. A sv. Josip neka vam bude primjer i zagovornik u životnim poteškoćama.

Naš i Vaš Vrtić rascvjetao je šarenim cvjetićima i nadom u ponovni susret. Vaše igračke i topli boravci Vas čekaju.

 

, , , , , , , ,